-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Saare maakond, Saaremaa vald, Kudjape alevik, Mereranna tee 12
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Rõdu, panipaik.

Kirjeldus

Soovid elada linnas aga eelistaksid veidi vaiksemat piirkonda? Kudjape alevikus, rahulikul tänaval, on pakkuda armas 3-toaline korter! Avaras, läbi maja planeeringuga korteris on esik, elutuba, köök, rõdu, kaks magamistuba, WC ja vannituba ning lisaks kaks panipaika ja keldriboks – seega kindlasti sobiv pakkumine perele!
Korter asub hoone kolmandal korrusel ning on keskmises seisukorras, vajab osaliselt veidi värskendust. Kortermajal on vahetatud katus ja teostatud jooksvalt väiksemaid parendustöid.
Lähim kauplus ca 400 m, ühistranspordipeatus ca 50 m, Kuressaare kesklinna 2,5 km.
Võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler