-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Saare maakond, Saaremaa vald, Kõljala küla, Vana-Terase
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, avatud köök, pakettaknad, kõrvalhoone, terrass, boiler, dušš, saun.

Kirjeldus

Kõljala külas ootab tore talukoht uut ja tegusat pererahvast! Kinnistul asub kaks elamut, korralik kasvuhoone ning katusealune ka jahedamate suveõhtute nautimiseks. Hubane hooviala on hästi hooldatud, leidub viljapuid, marja- ja ilupõõsaid ja lillepeenraid.
Kuressaare linna 19 km.

Uuema elamu ehitusega alustati 2014. aastal, suletud netopind 38,0 m2. Kahe korruseline puitkonstruktsioonil hoone sobib aastaringseks elamiseks, esimesel korrusel on avatud köök-elutuba, WC, duširuum, saun. Teisel korrusel üks avatud planeeringuga ruum. Ahi + õhksoojuspump, aknad 2 x PVC raamidel. Vesi kinnistul asuvast puurkaevust, kanalisatsioon lahendatud kogumiskaevu näol, elekter 3x20A.

Vanem elamu on ehitatud ca. 1928. aastal, suletud netopind 102,9 m2. Hoones on kolm magamistuba, köök, elutuba, tuulekoda, kuivkäimla ning vana lauda/kuuri osa, mille arvelt oleks võimalik eluruumide osa ka vajadusel laiendada. Elekter ja vesi on majas olemas, kanalisatsioon puudub. Küte – ahi elutoas ja pliit köögis. Hoone vajab renoveerimist!

Kokkuleppel omanikuga on olemas ka üürivõimalus kuni ostja leidmiseni!

Huvi korral võta ühendust, räägime lähemalt ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler