-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Saare maakond, Saaremaa vald, Kaavi küla, Vana-Tirtsi
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Kinnistul asub elamu suletud netopinnaga 44.8 ruutmeetrit ning väike aiamaja netopinnaga 9.6 ruutmeetrit. Hooneid on varasemalt kasutatud suvitamiseks, kommunikatsioonid kinnistul puuduvad, elektriga liitumine ampritasu alusel. Elamu on ehitusjärgus palkmaja, võimalik välja ehitada ka teine korrus.
Juurdepääs kinnistule on avalikus kasutuses, kõvakattega teelt. Kaavi paadisadam ja rand asuvad mõnusa jalutuskäigu kaugusel!

Huvi korral võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler