-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Rapla maakond, Rapla vald, Vaopere küla, Kuuse
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, kaev, eterniit.

Kirjeldus

Müüa kinnistust 2 maaüksust:
Maatükil katastritunnusega 27701:001:1211 (8665 m2) asuvad elamu, ait, kuivkäimla ning puurkaev.
Palkidest ja looduslikust kivist elamu ehitati 1883 aastal. Majas on tuulekoda, köök, 2 tuba, sahver, abiruum, rehealune ja laut. Säilinud on reheahi.
Hoone vajab renoveerimist, küttekolded ei ole töökorras.

Puurkaev rajati 2014 aastal. Vesi on majja toodud.

Maatükil katastritunnusega 27701:001:1212 (15 053 m2) on valdavalt metsa- ja rohumaa, hooned puuduvad.

Bussipeatus maja juures.

Lähimad suuremad asulad, kus asuvad lasteaed, kool, kauplus on 6 km kaugusel Habaja alevik, 9 km kaugusel Kaiu alevik ja 15 km kaugusel asuv Kose alevik.

—————————————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler