-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Rapla maakond, Rapla vald, Uusküla, Kivi tn 8
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, mööbli võimalus, profiilplekk, boiler, saun, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Rapla linna äärealal Uuskülas müüa kinnistu, millel asuvad aiamaja, saunamaja ja kuur.

Aiamaja on ehitatud 1991 a, väikeplokkidest, suletud netopind 68,4 m². Hoones on 2 tuba, köök, esik, dušhiruum, garaaž ja kuivkäimla. Küttekolleteks on pliit ja kamin.

Saunamaja on ehitatud 2016 a, väikeplokkidest, soojustatud villaga. Suletud netopind 63,8 m². Hoone esimesel korrusel asuvad kööginurgaga avar kaminaruum, leili-, riietus- ja sanitaarruumid. Teisele korrusele jääb üks suur ruum. Küttekolleteks on kamin, keris, õhksoojuspump ning elektriline põrandaküte plaaditud aladel.

Kinnistul on oma puurkaev, kanalisatsioon lahendatud kogumispaagiga ca 3 kanti, elekter 16A.

Lisaks hoonetele on kinnistul viljapuud ja marjapõõsad.
Kinnistu on aiaga piiratud ning värav lukustatav.

Piirkonnas on elamud ja suvilad. 2 km kaugusel asuvad Vesiroosi Terviserada, mis on valgustatud, talvel hooldatud suusarajad, Vesiroosi discgolfi park, ujumiskoht, kool, kaasaegne spordihall, staadion, skatepark, kaubanduskeskused, bussijaam.

Rapla linn on hea infrastruktuuriga roheline asula ja kõik eluks vajalik on siin olemas. Hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga.

—————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler