-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 6
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Pakettaknad, rullmaterjal, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Rapla kesklinnas anda üürile heas seisukorras kontor. Ruumid asuvad hoone kolmandal korrusel ning koosnevad kahest toast, köögist ja seifiruumist. Aknast on vaade Viljandi maanteele. WC asub koridoris.

Üürihind 260 eurot kuus, millele lisanduvad käibemaks, kommunaalkulud ja elekter.
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu ettemaks ja lepingutasu, kokku 634 eurot.

Kommunaalkulud olid suvel kuni 120 eurot ja talvel kuni 290 eurot kuus.

Läheduses on erinevad kauplused, kultuurimaja, kohvikud, park, bussipeatus, Rapla keskväljak.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler