-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 32
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Profiilplekk, boiler, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Rapla linna lastepargi lähedal müüa elamu.
Puidust hoone on 2 korruseline, soojustatud saepuruga, välisfassaad on kaetud laudisega, katusekate on plekk.

Põhikorrusel asuvad suur elutuba, köök, esik, 2 tuulekoda, tualett ja panipaik. Teisele korrusele jäävad trepihall (magamiskohaga), sisseehitatud garderoobikappidega magamistuba ja katusealuse panipaigaga vannituba. Köögist saab põrandaluugi kaudu keldrisse.

Maja saab soojaks pioneerpliid kütmisel, mis kütab ka teise korruse radiaatoreid. Lisaks on elutoas kamin-ahi ja õhksoojuspump. Kinnistul on tsentraalne veeühendus ja kanalisatsioon ning oma puurkaev.

Kinnistul asuvad lisaks elamule ka kuur, kasvuhoone ja saunaga abihoone.

1 km raadiuses asuvad Vesiroosi Terviserada, mis on valgustatud, talvel hooldatud suusarajad, Vesiroosi discgolfi park, liivarannaga ujumiskoht, kool, kaasaegne spordihall, staadion, skatepark. 1 km raadiusesse jäävad veel lasteaed, turg, erinevad kauplused ja teenindusasutused, keskväljak ning bussipeatused.

Rapla linn on hea infrastruktuuriga roheline asula ja kõik eluks vajalik on siin olemas. Hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga.

—————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler