-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 20
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Toad eraldi, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

2-toaline korter vajab täielikult renoveerimist. Korter on läbi maja planeeringuga ja koosneb 2 toast, köögist ning keldrist. Vee- ja kanalisatsioonitorustiku otsad köögis olemas.
Pesemisruum puudub ja tualett on koridoris teiste korteritega ühine.

Korteri kasutuses on ka kuur ja tükite maad, mida saab harida.

Kortermajas on 8 korterit.

Vaid 500 meetri raadiuses asuvad Rapla keskväljak, turg, bussipeatused, kauplused, söögikohad, kultuurimaja ja erinevad teenindusasutused.

—————————————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler