-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Tallinna mnt 25
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sileplekk, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Rapla kesklinnas keskväljaku vahetus läheduses asuvas hoones on pakkuda üks vaba äriruumi. Hoone asub Rapla mõistes kõige aktiivsemas kaubanduspiirkonnas. Hoone on valdavalt välja üüritud, esimesel korrusel asuvad lillepood „Lillesahver“ ja „SushiMushi“ sushirestoran.

Pakutav äriruum asub hoone teisel korrusel. Hoonet köetakse põrandaküttega (Õhk-vesi), hoones on korralik soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning ühendus Telia valguskaabliga. Parkimine maja ees tänaval või sisehoovis asuvas parklas. Pind on valmis välja üürimiseks.

Teisel korrusel asuva 2-toalise äriruumi pindala on 52,3 m², kus on köögimööbel koos sisseehitatud tehnikaga, avar tualett-duširuum, panipaik ning teise äripinnaga ühiselt kasutuses olev eesruum. Läbi maja planeeringuga, aknad avanevad Tallinna maantee, naabermajade ja hoovi poole.

Ligipääs ruumile on maja taga asuva sissepääsu ja trepihalli kaudu. Kuulutusele on lisatud pakutava pinna plaan.

ÜÜRI- JA KÕRVALKULUD
Üürihind on 11,5 eur/m², lisandub käibemaks. Üürihind sisaldab küttekulusid. Lisanduvad muud kõrvalkulud vastavalt tarbimisele (vesi, elekter, prügivedu jne), mille kohta esitatakse arve kord kvartalis. Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üüri suurune tagatisraha, 1 kuu ettemaks ja lepingutasu.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler