-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Saviaugu tn 6
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, pakettaknad, profiilplekk, boiler, saun, dušš, paigaldatud.

Kirjeldus

Rapla linna arenevas ettevõtluspiirkonnas müüa büroohoone. Väikeplokkidest hoone on 2 korruseline, välisfassaad on kaetud plastikkattega, katusekate on plekk, millelt värv koorub.

Hoonel on 2 sissepääsu. Põhikorrusel asuvad saal, 6 bürooruumi, 2 tualetti, majandusruum, tuulekoda ja trepikoda. Teisele korrusele jäävad kabinet, kööginurgaga saal, leili-, duši- ja pesemisruumid ning WC.

Majas on elektriküte, tsentraalne veeühendus, kanalisatsioon lokaalne (settekaev). Elektriühendus 3x63A.

3 aastat tagasi olid elektriarved talvekuudel ca 970 eurot ja suvel ca 265 eurot kuus.
Kinnistul on 2 asfalteeritud parklat ca 300 m² ja ca 200 m².

Kinnistut läbib avalik tee – Savi tänav.

Kinnistut koormab tähtajatu isiklik kasutusõigus Elektrilevi OÜ kasuks.

Rapla valla kehtiva üldplaneeringu järgi on maakasutus kaubandus-, teenindus- ja büroohoonemaa.

Piirkonnas on lao- ja tootmishooned, metalli kogumispunkt, kontorihooned.

1 km raadiuses asuvad Vesiroosi Terviserada, mis on valgustatud, talvel hooldatud suusarajad, Vesiroosi discgolfi park, liivarannaga ujumiskoht, kool, kaasaegne spordihall, staadion, skatepark. 1 km raadiusesse jäävad veel lasteaed, erinevad kauplused, tankla, bussi- ja rongipeatus.

Rapla linn on hea infrastruktuuriga roheline asula ja kõik eluks vajalik on siin olemas. Hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga.

Mitme ostuhuvilise ilmnemisel viiakse läbi kirjalik enampakkumine.

Vara müüjaks on Riigi Kinnisvara AS.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler