-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Põllu tn 1
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Rõdu, pakettaknad, internet, kaabel tv, rullmaterjal, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa avarate vaadetega korter Rapla linnas.

Korter asub viiendal korrusel maja keskosas ning on läbimaja planeeringuga, mis tagab päikese kogu päevaks. Heledates toonides ning hubane korter on hästi hoitud.

Korteris on esik, wc-dušhiruum, 2 magamistuba, köök, elutuba ja rõdu. Parendustöid on tehtud jooksvalt. Tubade viimistlust uuendatud 2020 – 2022.a.

Sooja vett saab elektriboileriga. Korteri kasutuses on keldriboks.

Korteriühistu poolt esitatavad kommunaalarved olid talvel keskmiselt 180 € kuus ja suvel 75 euro ringis.

Kortermajas on tegutsev KÜ. Maja soojustati 2009 .a. samal ajal paigaldati uus katusekate, trepikojad ja keldrikorrus said uued aknad. 2013.a. renoveeriti küttesüsteem.
Majal puudub pangalaen.

400 meetri raadiuses on erinevad kauplused ja bussipeatus. Veidi kaugemal on koolid, lasteaiad, tervisekeskus, kultuurimaja, raamatukogu, park, lauluväljak.

Rapla on rahulik ja turvaline linn, kus kõik on jalutuskäigu kaugusel. Rongiga sõidad Talinnasse vähem kui tunniga!

—————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler