-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Mahlamäe tn 8
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Uus elektrijuhtmestik, avatud köök, toad eraldi, köögimööbel, internet, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi.

Kirjeldus

KORTER
Kolmetoaline läbi maja planeeringuga korter asub viiendal korrusel. Korteris on suured aknalauad ning suurtest akendest avanevad kaunid vaated Rapla linnale. Asudes hoone viimasel korrusel, on piisavalt privaatsust. Korteri koosseisu kuuluvad esik, eraldi asetsevad tualett ja duširuum, avatud köögiga elutuba ja kaks magamistuba. Korteri planeeringut on muudetud, kööki pääseb läbi elutoa, duširuum on muudetud avaramaks. Magamistubade aknad avanevad sisehoovi poole õhtupäikese suunas ja köögi ning elutoa aknad hommikupäikese suunas vaatega Rapla KEKi hoonele.

Korteri sisekujunduses on kasutatud valdavalt pruuni ja beeži, mis loob hubase õhkkonna. Korter renoveeriti aastal 2006, siis vahetati ka kogu korteri elektrijuhtmestik, elektrilülitid ja -pistikud ning sise- ja välisuksed. Põrandaid katab puitparkett, väiksemas magamistoas on põrand kaetud korkparketiga. WC põrandad, duširuumi põrandad ja veega kokku puutuvad seinad on plaaditud. Soe vesi on tsentraalne. Korteril on kolmekordsed plastikpakettaknad. Sideteenust pakuvad selles hoones Telia ja Elisa.
Korter müüakse koos köögimööbli ja sisseehitatud tehnikaga, samuti jäävad korterisse piltidel nähtav jalanõudekapp, laevalgustid ja kardinapuud.
Korteri juurde kuulub ka keldriboksi kasutusõigus.

KULUD
Kommunaalkulud sõltuvad kütteperioodist, elanike arvust ning vee tarbimisest. Kõikides ruumides on reguleeritavad ja kaugloetavad radiaatorid, mistõttu tasutakse kütte eest vastavalt tarbimisele. Viimase aasta jooksul on kommunaalarvete suurus olnud vahemikus 150 – 250 eurot/kuus. Kommunaalarved sisaldavad ka kulu soojale veele ja laenu tagasimakset.

MAJA
55-korteriga telliskivihoone ehitati aastal 1977. Kortermajas on toimiv korteriühistu. 2007. aastal vahetati katus, 2010. aastal vahetati trepikodade elektrisüsteem, aastal 2011 soojustati katusealune, vahetati välja küttetorustik ja radiaatorid. 2023 soojustati välisseinad, fassaad kaeti hooldusvaba Marmoroc kiviga, paigaldati soojustagastusega ventilatsioon, kaugloetavad veemõõtjad, päikesepaneelid ning uued vee- ja kanalisatsioonitorustikud.
Turvalisuse tagab fonolukk. Parkimine maja ees olevas parklas.

ÜMBRUS
Kortermaja ümbruses asuvad valdavalt kortermajad.
Suurepärane asukoht, kõik vajalik on läheduses. Lähim toidukauplus ca 200 meetri kaugusel. Lasteaed Päkapikk asub umbes 100 meetri, Rapla Kesklinna Kool ja Rapla Gümnaasium 1,1 km, Vesiroosi Kool ja discgolfi rada 1,3 km, lähim bussipeatus 300 m kaugusel. Rapla Lastepark mänguväljakutega, kino ja keskväljak jäävad 800 meetri raadiusesse.

—————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler