-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Mahlamäe tn 38
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, avatud köök, pakettaknad, kõrvalhoone, kivi, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa heas korras maja Rapla linnas. Renoveeritud elamu sai 2013.a. B-klassi energiamärgise. Maja on soojustatud, aknad ja katusekate vahetatud, paigaldatud uued elektrijuhtmed ning päikesepaneelid, millega hoiate elektritasudelt kõvasti kokku. Vundament soojustati 2022.a.

Esimene korrus on mõnusalt avara lahendusega. Elutuba, magamistuba, esik, tualett, dušhiruum, avatud köök/söögituba, kust pääseb tagaaeda ja keldrisse. Teisel korrusel asuvad kaks eraldi magamistuba.

Majas on kütteallikateks ahi, kamin ja õhksoojuspump, mis vajadusel ka jahutab. Esikus, dušhiruumis ja wc-s elektriline põrandaküte.

Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Lisaks oma puurkaev sügavusega 40m. Elekter 3x25A. Majja tuleb valguskaabel.

Kivist abihoone suletud netopind on 36,3 m² ning see jaguneb kolmeks eraldi ruumiks. Hoone on krohvitud, paigaldatud uus katusekate.

Hooldatud kinnistut ümbritsevad aiad ja hekid, ei puudu ka lillepeenar ja elupuud.

Piirkonnas on head sportimisvõimalused – ca 600 m kaugusel asuvad Vesiroosi Terviserada, mis on valgustatud, talvel hooldatud suusarajad, Vesiroosi discgolfi park, liivarannaga ujumiskoht, kool, kaasaegne spordihall, staadion, skatepark. 1 km raadiusesse jäävad veel lasteaed, erinevad kauplused, bussipeatus.

Rapla linn on hea infrastruktuuriga roheline asula ja kõik eluks vajalik on siin olemas. Hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler