-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Liiva tn 4
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, rõdu, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa 3-toaline korter Rapla linnas. Korter asub viimasel korrusel ning on läbimaja planeeringuga. Kahte magamistuppa paistab õhtuvalgus ning elutuppa ja kööki hommikupäike. Korteril on avar esik, köök, wc, vannituba, elutuba, 2 magamistuba ning rõdud.
Korteri kasutuses on mahukas keldriboks.

Kortermajas on tegutsev KÜ, hoone on soojustatud, kõik aknad ja trepkojauksed vahetatud, paigaldatud uued radiaatorid ning veetorustik.

600 meetri raadiuses on erinevad kauplused ja bussipeatus. Veidi kaugemal on kool, lasteaiad, tervisekeskus, kultuurimaja, raamatukogu, park, lauluväljak.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler