-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Hariduse tn 12
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, kõrvalhoone, kinnine hoov, custom_field_advert_additional_info_water_river, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Väga hea asukohaga kinnistu Rapla linnas.
Müüa renoveerimist vajavas seisukorras maja, mis koosneb mitmest korterist.
Majas on lokaalne kanalisatsioon, tsentraalne vesi tuleb kõrval asuvalt krundilt. Elekter 3x25A.

Kinnistu asub Vigala jõe ääres.

300 meetri raadiused on 2 kooli, lasteaed, erinevad kauplused, Rapla keskväljak, kultuurimaja, kino, kohvikud ja söögikohad, perearstikeskus, haigla, kirik, raamatukogu, bussipeatused.

—————————————————————————————————————————
PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler