-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Haigru tn 2
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Internet, rullmaterjal, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Rapla linnas anda rendile büroo või teeninduseks sobivad ruumid. 46,7 m² koosneb kahest bürooruumist ja tuulekojast, mis asuvad esimesel korrusel. Ruumid on eraldi sissekäiguga. Suuremas toas on jahutusfunktsiooniga soojuspump.

Rendihind on 5 €/m² ühes kuus, millele lisanduvad käibemaks ning küttekulud. Küttekulud on kütteperioodil keskmiselt 2 €/m² kuus ja kui kogu aastale jagada siis ca 1,5 €/m² kuus.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 560 eurot, mis sisaldab 1 kuu üüri ja lepingutasu.

Piirkonnas on bussipeatus, kauplus, tankla, raudteejaam ca 500 m kaugusel.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler