-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Rapla maakond, Rapla vald, Lõiuse küla, Mustamäe
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403

Lisainfo

Eterniit, boiler, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa Raplamaal Rapla vallas Lõiuse külas hoonestatud kinnistu, mille koosseisu kuulub elamu suletud netopinnaga 101,6 m² ja kõrvalhoone. Kinnistu on puitaiaga piiratud, lisaks hekitaimed. Maatükil on madalhaljastus viljapuude ja -põõsastega.

Siseviimistluse seisukord on rahuldav/remonti vajav. Umbes 10 a tagasi elamus tehti remont. Remonttööde käigus vahetati juhtmestik, aknad ning uuendati viimistlust. Vannitoas põrand osaliselt üles võetud ning hetkel puudub pesemisvõimalus.

Umbes 2 km kaugusel asub Pirgu terviserada. Raja alguses asuvad mitmesugused puidust treeninguvahendid, välitrenažöörid, venitussein, laste mänguväljak, madalseiklusrada ja puhkeala. Veekogu pakub ujumisvõimalust ja mängida rannavollet. Talvel saab suusatada 2km, 3km ringil, sõita snowtuubidega, suvisel ajal lisanduvad rajakasutusele ka võimalus tegeleda orienteerumisega ja aastaringselt disc-golfi mänguga 18-rajal.

Vajalik taristu asub u 8 km kaugusel Hagudi alevikus.

Kaugus Rapla linnast u 16 km, Tallinna kesklinn (Viru väljak) jääb 42 km kaugusele.

Huvi korral võta ühendust ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403