-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/783
Rapla maakond, Rapla vald, Kuku küla, Vahtra
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Pakettaknad, planeering läbi mitme korruse, toad eraldi, garaaž, kõrvalhoone, mööbli võimalus, internet, eterniit, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, saun.

Kirjeldus

Müüa kaunilt hooldatud kinnistu Kuku külas.

Elamu üldpind on 232,5 m², millest 139,4 m² on eluruumid. Esimesel korrusel on suur elutuba, köök-söögituba, avatud esik-hall, wc, koridor, koda, leiliruum, pesemisruum, abiruum ja garaaž. Teisel korrusel asuvad koridor, 3 tuba (neist üks rõduga), wc/pesemisruum. Koridorist pääseb rõdule. Keldrikorrusele jäävad suur kaminaruum, katlaruum ja 2 abiruumi.

Majas on keskküte, tahkekütte katel asub keldri korrusel. Puude kulu aastas ca 15 ruumi. Lisaks I korrusel õhksoojuspump ja kamin.
Aastatel 2016-2017 soojustati maja välisseinad ning paigaldati valdavalt 3-kordse klaasiga pakettaknad.
Siseruumides tehtud parendusi vastavalt vajadusele.

Oma puurkaev, lokaalne kanalisatsioon, elekter 3 x 25A.

Kinnistul asuvad lisaks elamule kuur, abihoone ja lehtla.

Õueala kenasti hooldatud ja haljastatud, ei puudu ka aiamaa ja vilja kandvad viljapuud.
Kinnistu on aiaga piiratud ning sissesõidutee ja parkimisala unikiviga kaetud.

Jalutuskäigu kaugusele jäävad:
bussijaam ca 750m
kauplus (Coop) ca 800m
Raudteejaam 1 km
Hagudi Põhikool – lasteaed ca 1,1 km

Kaugus Tallinnast 45 km ja Rapla linnast 9 km.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler