-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Rapla maakond, Rapla vald, Iira küla, Päikese
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa Atraktiivne elamumaa 6,7km Raplast. Kinnistu piirneb Vigala jõega, veepiiri pikkus ca 116m. Kinnistul paikneb amortiseerunud kivihoone ehitusaluse pinnaga 149m2, mis oli vanasti kasutusel saunana. Hoone kaugus veepiirist vaid 7m!

Aastal 2006 on väljastatud ehitusluba hoone renoveerimiseks, mis on tänaseks aegunud ja tuleks uuesti taodelda.

Elektriliitumine ampritasu alusel. Vesi-kanalisatsioon tuleb lahendada lokaalselt.

Kinnistu on hetkel kasutuses veiste karjamaana.

Helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860