-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Pärnu mnt 87
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Kaabel tv, eterniit, wc ja vannituba eraldi, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa mitmeotstarbeline ärihoone Märjamaa keskuses, peatänava ääres. Kinnistu sihtotstarve on 60% ärimaa, 40% elamumaa. Esimesel korrusel on 3 äripinda, milles pikaajalised rentnikud – lastehoid ja kaks iluteenuse pakkujat. Teisel korrusel 3 korterit, Nendest kaks üürilepinguga kaetud, üks hetkel renoveerimises.
Hoonel on eelmisel aastal renoveeritud katus ja fassaad. Küttesüsteemiks maaküte, millesse on integreeritud ka soojustagastusega sundventilatsioon. Lisaks teisel korrusel puupliidid.
Parkida saab nii hoovis, kui tänaval.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860