-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Männiku tn 15a
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, kinnine hoov, pakettaknad, toad eraldi, garaaž, internet, tõrvapapp, boiler, saun, wc ja vannituba eraldi, dušš, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Väga hea asukoht! Kohila alevis müüa 2-korruseline kivimaja, 197 m².
Elamu on valminud 1990-ndate keskel.
Keldrikorrus 72 m², I korrus 79 m² ja II korrus 46 m².
Keldrikorrusel asuvad saun, garaaž, katlaruum, abiruumid.
Esimesel korrusel asuvad elutuba, magamistuba köök, sanitaar- ja abiruumid. Teisel korrusel 3 tuba ja koridor.
Majas on oma keskküte. Kütmine toimub tahkeküttekatlaga või õhk-vesi soojuspumbaga. Elekter 3 x 25A.

Kohila alevis on kõik vajalik olemas: erinevad kauplused, 2 lasteaeda, 2 kooli, politsei, kiirabi, raamatukogu, kirik, apteek, bussijaam, raudteejaam, perearstikeskus.

Hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler