-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Vabriku tn 29
Eesti, Põlva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvarahaldur

Lisainfo

Pööning, elekter, panipaik, kõrvalhoone, kinnine hoov, kaev, eterniit, saun.

Kirjeldus

Müüa Põlva linnas rahulikus piirkonnas 1-korruseline ahjuküttega elumaja. Krundil veel kaks kõrvalhoonet ja aiamaa viljapuude ning marjapõõsastega.

Suuremas kõrvalhoones on saun.

Maja esimesel korrusel on esik, neli tuba, köök ja panipaik.

WC kuivkäimla kõrvalhoones.

Kinnistul elektrivarustus 1×10 A.

Vesi kaevust.

Tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon puudub.

Väga hea asukoht rahulik piirkond.

Helista ja lähme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvarahaldur