-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Põlva maakond, Põlva vald, Ahja alevik, Tehase tn 5
Eesti, Põlva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Eterniit, wc ja vannituba eraldi, saun.

Kirjeldus

Kevad on hea aeg, saab osaliselt sisse kolida ja alustada kiirelt kapitaalremondiga ning olla juba sügiseks uues mõnusas kodus!

Kasvuhoone saab juba sellel aastal püsti panna ja sügisel alustada oma kasvatatud hoidiste tegemist.

Hea pakkumine Ahja alevikus, millest saab teha enda ruumika päris kodu!

Video link: https://www.facebook.com/reel/808400816910216

Korteriomand asub esimesel korrusel ja aias on viljapuud/põõsad, mis teevad nii mõnegi inimese õnnelikuks, miks mitte ka Sinu?

Tube on kokku 4 ehitisregistriandmetel, tegelikkuses on kokku 7 ruumi (sh 2 nö kööki ja üks eeskoda/pisem ruum). Saun on veel lisaks, koos panipaiga ja vana wc osaga.

TOAD.
Toad vajavad täielikku renoveerimist ning asetsevad kahel pool pikka koridori, mis läbib keskelt kogu esimest korrust, mis annab võimaluse muuta hetkel läbikäidavad toad hoopis eraldi tubadeks.

Välisuksest sisenedes astudki koridori, paremal pool on uks, uksest sisenedes on väike puupliit ja wc ning kraaniukauss. Ruum, mida on kunagi ilmselt köögina kasutatud. Sellest samast ruumist paistab uks, kui uksest siseneda on seal suur avatud tuba, mida saab kindlasti mitmeks jaotada ja hetkel on seda tehtud sektsioonkapiga.

Edasi viib tee meid tagasi pikka koridori,kui minna edasi tuleb paremal järgmine uks, see uks viib hetkel töötuppa/hoiuruumi, millest saab minna edasi sauna ja sauna tagumises ruumis asub ka majas sees olev kuivkäimla, kuid seda pole ammu kasutatud ja mingit aroomi sealt ei välju.

Siis tuleb uuesti läbi praeguse töötoa/hoiuruumi minna tagasi pikka koridori, otse viib uks kööki, kus on olemas veidi tänapäevasem lahendus, mida saab edukalt ajutiselt kasutada. Seal on olemas ka ahi.
Köögist viib uks magamistuppa, kust omakorda viib uks edasi praegusesse elutuppa. Elutoast saab omakorda esikusse/väiksesse eeskotta, millest viib uks tagasi pikka koridori.

Elektriühendus on olemas – 3x16A.

KÜTE.
Ahiküte, koos puupliidiga ja kaminaga. Üks lõõr vaja kontrolli ja korstnapits uuesti ladumist, teised kõik toimivad.

VESI/KANALISATSIOON.
Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon on toodud kinnistule ehk liitumine on tehtud, edasi tuleb ainult majja vedada ja kasutama hakata!

AED.
VIljapuud ja põõsad, mis kannavad kenasti vilja. Haljastuse saab ise muuta endale meeldivamaks, hetkel on asi seismise tõttu veidi üle kasvanud.

NAABRID.
Naabrid (teisel korrusel) on korralikud ja vaiksed vanemad inimesed, kes hoiavad enda poole hoovist väga korras.

Teised naabermajad asuvad pigem kaugemal.

ASUKOHT.
Ahja alevik on hea koht elamiseks, olemas on nii pood, tankla, kool kui ka lasteaed ja Tartusse pole ka sugugi pikk maa – 33km ehk ca 30 minutit autosõitu. Põlva linn asub 22km kaugusel ehk umbes 18 minutilise autosõidu kaugusel.

Ahjal on olemas ka ilus rand.

Majani viib freesitud asfalt, ehk pole tegemist tolmava kruusateega!

Pakub huvi?

Helista mulle ja lähme vaatame koos üle, sest oma silm on kuningas ja potentsiaali on objektil palju!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler