-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Põlva maakond, Kanepi vald, Veski küla, Vahemetsa
Eesti, Põlva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Elekter, garaaž, kõrvalhoone, kaev, custom_field_advert_additional_info_water_other, eterniit.

Kirjeldus

Kui sooviksid veidi linnakärast eemale, kus on mõnus õhk ja oma veekogu, siis võib just see olla Sinu avastamata pärl. Kinnistul on tiik, saun, garaaž ja elamu.

ELAMU.
Elamu on puikonstruktsioonist ja puidust lahusraamidel akendega. Elamu ise on heas seisukorras, kuid seest vajab uue omaniku hoolitsust. Elamu on ahiküttel ja võimalik on välja ehitada ka hoone teine korrus. Elekter on olemas, vesi on kinnistul olemas kaevu näol.

SAUN.
Saun on antud hoone pärl, seal asub ka eraldi sauna eesruum, mida saab kasutada ka külalistetoa või eluruumina. Saunast saab otse minna kosutavale ujumistiirule kinnistul asuvasse tiiki. Saun on kenasti kasutatav ja antud kinnistul ongi pesemisruum saunas. Saunamajas on olemas ka eraldi kuivkäimla.

GARAAŽ.
Garaažihoone on samuti hästi säilinud ja koheselt kasutatav, nagu ka saunahoone. Seal on olemas ka kuivkäimla.

VÄLIKÖÖK.
Lisaks on olemas ka kena väliköök, mis väikse hoolega kiirelt uuesti elule tärkab.

Ehitisregistrisse antud hooneid kantud ei ole, hoonete plaanid on olemas.

Hooned on ehitatud hoole ja armastusega, kui antud hoone Sind kõnetas,
Olen vaid telefonikõne kaugusel ja lepime aja kokku!

Sinu maakler Helerin

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)