-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Pärnu maakond, Saarde vald, Leipste küla, Antso
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Elekter, pakettaknad, kõrvalhoone, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüki on tulnud amortiseerunud talumajaga kinnistu ca 5 minuti autosõidu kaugusel Kilingi-Nõmme linnast. Ühepereelamu on ehitisregistris arvel, aga vajab täielikku renoveerimist. Elekter on olemas 1 x 20A, võrguleping kehtiv. Sisuliselt kinnistuni viib kõvakattega tee. Kaugus Pärnu linnast ca 50 km. Ühistranspordipeatus Pati ca 100 m kaugusel.

Läheduses Sillaotsa järv ja Saarde paisjärv, kus on võimalik kalastamas käia.

Kilingi-Nõmmes asub kaks kooli, gümnaasium ja muusikakool ning lisaks lasteaed Krõll!

avaleht


https://knmuusikakool.ee/

Krõll

Seda kinnistut saab iseseisvalt endale sobival ajal vaatamas käia – võta ühendust, et saada teada saladused selle kohta, kuidas majja sisse pääseb jm.Helista Henry: 52.64637

Antud pakkumise puhul oleme huvitatud ka vahetuspakkumistest! Vajadusel rahaline kompensatsioon ostja/müüja kasuks! Palun helista või kirjuta ning küsi julgesti lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)