-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suvituse tn 5
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, panipaik, toad eraldi, kinnine hoov, terrass, köögimööbel, internet, sileplekk, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, saun, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa 5-toaline korter Pärnu rannarajooni ühe parima tänava ääres asuvas 1937a valminud funkmajas!

Aiaga ümbritsetud kinnistu piirneb põhja- ja läänesuunast pargialaga. Hoone tahahoovi jääb privaatne roheala, kus piisavalt ruumi ka autokohtadele.

Rannast kõigest 450 m kaugusel asuvas täielikult renoveeritud väikeses kortermajas on kokku 6 korterit.
I korrusel on ainult 2 korterit, mida omavahel eraldab trepikoda, mistõttu korteril puuduvad kokkupuute seinad naabriga!

“Läbi maja” korter avaneb lõuna-lääne-põhja suunda.
Põhjaliku remondi (2022a) läbinud korteris on soojustagastusega ventilatsiooni süsteem, saun ja kahte suunda avanev väiksemat sorti terrass.
Tubades on heledast tammest parkettpõrandad, esikus ja niisketes ruumides kahhelplaat. Seinad on värvitud.
Lahtine mööbel viiakse mittesobivusel ära!

Kortermaja keldri-ja pöönigukorrus on kohaldatud asjade hoidmiseks.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583