-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Karusselli tn 93
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, avatud köök, pakettaknad, köögimööbel, mööbli võimalus, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

KORTER
Eluhoone 4.korrusel asuv 2-toaline korter on helge ja valgusküllane. Selle koosseisu kuuluvad avatud köök-elutuba, vannituba-wc ja magamistuba. Korteri akendest avaneb vaade maja tagaküljele, mis suvel on täis rohelust ja talvisel perioodil kui puud raagus, paistab meri. Loomulikku päevavalgust jagub siia kogu päeva vältel.

Korteri seinad on enamjaolt heledates toonides, vannitoas heledad plaadid. Magamistuba on mõnusalt avar ja mahutab nii laia voodi kui ka mahuka riidekapi. Kööginurgas on olemas külmkapp, integreeritud ahi, pliit ja nõudepesumasin. Toasooja annab linna kaugküte.

Korteriomaniku kasutada on ka keldriboks.

MAJA JA PARKIMINE
Maja on hiljuti renoveeritud. Kortermajaga samal kinnistul paikneb lukustatud prügikastimaja. Autot on võimalik parkida maja ees tänaval.

ASUKOHT
Karusselli tänav on 1-suunaline, tänu millele ei ole seal liiklus kuigi tihe. Läheduses on olemas kõik mugavaks eluks vajalik. Maja kõrval asub Selver ABC, kaubamajakasse ja kesklinna on vähem kui 3 km. Mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel on rand ja Tervise Paradiis, kus lisaks spaa osale on olemas nii jõusaal kui ujumiseks ettenähtud osa. Loomulikult on läheduses ka bussipeatused, lasteaiad ja koolid.

Korter on sobilik ka investeerimiseks. 

Kui tunned, et see korter on just sulle, siis võta minuga julgelt ühendust ja lähme vaatama.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler