-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Mereküla, Karu tee 30
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müügile on tulnud looduskaunis kohas asuv merelähedane kinnistu.

ASUKOHT
Kinnistu asub Pärnu kesklinnast ca 20 minutilise autosõidutee kaugusel. Lisaks autole on võimalik liikuda linna poole mööda asfalteeritud ja valgustatud kergliiklusteed. Mereküla on Ideaalne piirkond perele, kes hindavad head ühendust linnaga, aga samaaegselt soovivad nautida privaatsust ja looduslähedust. Tegemist on rahuliku eramajade piirkonnaga. Mereni on vaid mõne saja meetri pikkune jalutuskäik, aktiivse inimese rõõmuks on mere äärde parki ehitatud ka välijõusaal. Lisaks on läheduses kaunis Reiu rand, muul ja ajalooline Roosiaia park.

Kõik eluks vajalik asub piisavalt lähedal:
Kaubamajakas 10 km
Koolid ja lasteaiad 10 km raadiuses

KINNISTU
Kinnistule on kehtestatud detailplaneering.
Sihtotstarve: 100% elamumaa
Hoonete suurim lubatud arv: 2
Hoonete suurim lubatud ehitusalune pind: 250 m2
Hoonete suurim lubatud kõrgus: Elamu 8,5 m (2 korrust), abihoone 5,5m

KOMMUNIKATSIOONID
Puurkaev on rajatud naaberkinnistule ja selle kasutamiseks on seatud servituut. Võrguühendus kinnistul puudub, kuid on võimalik ampripõhine uus liitumine.

Läheduses on veel:
Jõulumäe Tervisespordikeskus – 11 km
Pärnu Bay Golf Links, kus lisaks golfiväljakule on ka restoran Eagle ja suveterrass – 6 km
Uulu kohvik – 2,4 km
Pagariäri ja kohvik Pärnamäed – 2 km

Võib pakkuda vahetust Pärnu linnas asuva heas seisukorras 1-2 toalise korteri vastu.

Kui tunned, et see kinnistu on just õige koht kuhu rajada oma kodu või suvekodu, siis võta minuga ühendust, küsi lisainfot ja lähme vaatama.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler