-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Kabli küla, Aasavälja
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, avatud köök, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, garaaž, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_sea, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Milline pärl Eesti ühes ilusaimas suvituspiirkonnas Kablis! Ainulaadse arhitektuuriga suvekodu asub Kabli ranna ääres, mis on tuntud oma imeliste päikseloojangute poolest! Nautida saab saunamõnusid, maja ümbritseb kolmest küljest suur terrass ning kirsiks tordil on läbi kahe korruse avar elu/söögituba vaatega päikseloojangule!

Maakodu on võimalik kasutada aastaringselt, kuna paigaldatud on õhk-vesi pump, mis soojendab 1. korruse põrandaid ning 2. korruse radiaatoreid. Lisaks on õhk-soojuspump ning kamin!
Õhksoojuspump on ka seadustatud!

Toimib väga hästi ka majutusasutusena – majas on 3 magamistuba ja elutuba, seega mahutab vähemalt 6 inimest.

Haara võimalusest ning helista tel58401006!

PLANEERING
Majja sisenedes on paremat kätt magamistuba (6,5 m2) ja tehnoruum, otse asub sauna eesruum, ruumikas saun ning duširuum. Sauna eesruumist pääseb ka terrassile. Vasakule jääb tualettruum. Esikust otse on avar elu/söögituba (29 m2) ning paremale jääb köök ja kamin.
Trepist üles minnes jääb vasakule puhkeruum vaatega merele. Üleval asub 2 ruumikat magamistuba (14,9 ja 15,6 m2).

MAJA
2011. aastal valminud maast laeni akendega palkmaja, mille kõrval asub ka 2016. aastal valminud tõstuksega paadikuur/garaaž. Maja ümbritseb kolmest küljest 83 m2 terrass. Majas on elektriliitumine 3x20A. Vesi tuleb 5 maja ühisest puurkaevust. Maja ümbritseb kõrghaljastusega aed ning männipuud.

ASUKOHT
Maakodu asub Kabli külas, Häädemeste vallas, Pärnumaal, 45 minuti kaugusel Pärnust ja tunni kaugusel Viljandist.
– 14 minuti autosõidu kaugusel Häädemeeste Coop
– 15 minuti autosõidu kaugusel Häädemeeste Circle K
– 900 m kaugusel Metsaluige restoran (maja tagant läheb sinna metsarada)
– 1,2 km kaugusel restoran Julie
– 2,3 km kaugusel Kabli pagar
– 5 minuti autosõidu kaugusel Kabli linnujaama vaatetorn
– 400 m kaugusel bussipeatus
– 17 minuti autosõidu kaugusel Ikla

Lisaküsimuste korral helista tel58401006!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler