-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Häädemeeste alevik, Kuuse tn 3 // Akaatsia
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Häädemeeste valla üldplaneeringu kohaselt on tegemist tootmismaaga.
Vesi ja kanalisatsioon puudub, elektriliitumine on võimalik ampritasu alusel.
Kinnistu asub hea ja mugava juurdepääsetavusega kohas, mööda asfaltkattega teed. Läheduses on puidu- ja teedeehitusega tegelevad ettevõtted.

Kinnistul paikneb amortiseerunud hoone, vana masuudi pumbamaja. Ehitisregistri andmetel hoone ehitusalune pind 99 m2, suletud netopind 78,9 m2.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler