-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Nurme tn 1
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, rõdu, custom_field_advert_additional_info_water_sea, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, boiler, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa kolmandal korrusel asuv avar 3-toaline korter rõduga.
Koheseks sissekolimiseks kõlbulik korter.
WC ja vannituba eraldi. Läbi maja planeering, toad ei ole läbikäidavad, Aknad vahetatud va rõduaken. Pääs rõdule suure toa kaudu.

Majas toimiv ühistu.
Elamu otsaseinad ning sokkel soojustatud. Renoveeritud trepikoda, aknad ning uksed vahetatud. Korter asub elamu keskel.
Parkimine tasuta maja ees.
Korter on väga hea asukohaga, kool ja lasteaed asuvad ca 600m kaugusel, 100m kaugusel perearstikeskus ja toidupood. Vaba aega saab veeta sportides vabaajakeskuses või jalutades kaunis looduses ning mere ääres. Meri asub kõigest 1 km kaugusel. Trepikoda lukus.

KULUD:
Holduskulu – 46€
Küte (aprill) – 114€
Prügivedu – 1,50€
Lisaks eraldi veel tarbitud vesi ja elekter.

NB! Koos korteriga on võimalik osta ka suvila.
Osta koos või eraldi.

Rohkem infot helistades või kirjutades

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler