-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Metsa tn 2
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, pakettaknad, panipaik, köögimööbel, mööbli võimalus, uus elektrijuhtmestik, custom_field_advert_additional_info_water_sea, internet, rullmaterjal, boiler, dušš, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Müüa 1-toaline täielikult renoveeritud, hea planeeringuga ning kõikide mugavustega korter esimesel korrusel. Sinu tulevane kodu asub väga rahulikus ja mugavas kohas, kus kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel:
meri kõigest 1 km kaugusel
pood, spordikeskus ja perearstikeskus umbes 600m kaugusel…

Korter on läbinud täieliku renoveerimist 2022 aastal. Vahetatud on elektrijuhtmestik, kogu torustik, põrandad, aknad, uksed. Kasutatud keskmisest kallimat ehitusmaterjali. Korteril tulekindel trepikojauks.

Korter asetseb maja keskel, köögi ja toaakna suund maja taha (hommikupäikese suund). Korter on müügis kõige vajalikuga, nõudepesumasin, kohtkindel köögimööbel, pesumasin, walk – in garderoob. Akendele on paigaldatud eritellimusel valmistatud putukavõrgud.

Korteri juurde kuulub ka keldriboks. Mida hea ja mugav kasutada üleliigsete asjade hoiustamiseks.
Aseril on hea transpordiühendus nii Jõhvi, Tallinna, kui ka Rakverega. Jõhvi on 41km, Tallinn 130 km ja Rakvere 34km kaugusel.

Kui sul on lisaküsimusi või soovid teha oma pakkumist, siis võta julgelt ühendust.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler