-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Vinni alevik, Sõpruse tn 14
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, profiilplekk, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Väike maja Vinni kesuses ootab uut omaniku, kus kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel: üle tee toidupood, maja kõrval spordikeskus, vallamaja, gümnaasium, lasteaed jne

1267 m2 kinnistul asetseb maja, 2021.aastal täieliku renoveerimist läbinud puukuur.
Majas on kolm tuba ja köök. Toad ei ole läbikäidavad.
Majas olemas vesi ning kuivkäimla.
Aias viljapuud,-põõsad.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler