-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Rohu küla, Kaupluse
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, toad eraldi, kaev, profiilplekk.

Kirjeldus

Rohu külas müüa vana puitmaja. Tegemist on endise kauplusehoonega. Hoone vajab põhjalikku remonti, kuid algus on tehtud ja paigaldatud on uus plekk-katus.
Korsten on katuse vahetusel võetud päris madalaks, kuid ei ole maha lammutatud ja on võimalik taas kõrgemaks ehitada.

Hoonet on köetud ahjudega, kuid ahjude seisukord on hetkel teadmata, pliit on osaliselt lammutatud.
Elektrit on 3x16A, olemas on puurkaev, septik 3kuupmeetrit, imbväljak.

Ruumid on suuremapoolsed ja planeeringus annab teha muudatusi just nii, nagu sulle on sobilik.

Naabrid on ümberringi, kuid samas piisavalt kaugel, et rajada endale privaatne kodu.
Kinnistule on väga hea juurdepääs, piirneb Viru-Jaagupi – Simuna teega. Bussipeatus on kinnistu piiril, kus peatub ka õpilasbuss. Lähimad koolid ja lasteaiad u 7 km kaugusel Laekveres ja Simunas.

Rakvere u 35 km, Väike-Maarja u 15 km.

Rohu küla on umbes poolesaja elanikuga armas külake Vinni vallas, kus elab tegus ja kokkuhoidev kogukond. Näiteks on kogukonna initsiatiivil paar aastat tagasi rajatud endisesse mõisaparki lastele ja noortele mõeldud mängudemaja, kus korraldatakse mitmesuguseid õpitubasid ja muid üritusi. Umbes 5 km kaugusel Rahklas on ka miniloomaaed.

Võta ühendust ja tule maaelu võlusid avastama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler