-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Salla küla, Pihlaka
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, panipaik, eterniit, boiler.

Kirjeldus

Kui otsid hea auraga mõnusat maakodu, mida enda äranägemise järgi kujundada, siis siin see on.
Müüa maja Väike-Maarja vallas Salla külas, Emumäe külje all. Tegemist on unikaalse arhitektuuriga suure puitmajaga, mis on kunagi olnud kasutusel Salla küla vallamajana. Maja on ehitatud maakivist laotud madalvundamendile, millele on rajatud puitmaja.
See on ideaalne koht kodu või suvila rajamiseks.

Majas on suur köök, 4 magamistuba, üks suur tuba, 2 väiksemat tuba ja saal.
Majas on kuivkäimla, vesi tuleb riigimaal asetsevast kaevust, juhtmestik osaliselt vahetatud.
Mugav ligipääs asfaltkateega teelt.

Tehingu korral notari tasu 50/50 ja riigilõivu tasub ostja.

Kui unistad oma majast looduskaunis ja rahulikus kohas ja sind kõnetas see maja, ole julge ning tee oma pakkumine helistades või kirjutades.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler