-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Rakke alevik, F. R. Faehlmanni tee 21
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, panipaik, internet, boiler, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile on tulnud potentsiaalikas 2-toaline Korter Rakke alevikus F. R. Faehlmanni teel, kus kõik eluks vajalik on vaid väikese jalutuskäigu kaugusel. Korterit on võimalik kujundada enda maitsele vastavaks.

KORTER:

Müüdav korter asub 1965. aastal ehitatud tellismaja kolmandal korrusel, mis tagab head vaated ümbruskonnale. Müüdava korteri aknad vaatavad suunaga maja taha, mistõttu korterisse ei jõua tänavamüra ja korteris on väga vaikne. Korteri pindala on 40,8m2 ja selles on 2 tuba (1 magamistuba). Korteri sisekujundus on taotluslikult jäetud retro-hõnguliseks, kuivõrd alles on originaal laudpõrand, mille algupärase ilu saab värvieemalduse, lihvimise ja lakkimisega taas esile tuua. Köögiaken on korteril vahetatud uue vastu. Keskkütte radiaatorid tagavad, et toad oleks kenasti soojad. Korteri juurde kuulub ka keldriboks.

Planeering:

Korterisse sisse astudes jõuame esikusse, millest kohe vasakule käele jääb wc-vannituba. Wc-vannituba on renoveeritud. Astudes edasi jõuame elutuppa, mis on läbikäidav ja mille vasakus nurgas asub ka eraldi ruumiliselt piiritletud köök. Korteri tagaosas asub magamistuba.

Kommunaalkulud:

suviti ca 60 ja talvel ca 190, arvetele lisandub veel elektriarve ja vesi vastavalt tarbimisele.

MAJA:

Korter asub 1965.aastal ehitatud tellismajas, mille välisseinad on laotud plokkidest. Majal on 3 korrust ja majas on 24 korterit. Ühistu on tegus ja toimekas – hiljuti on vahetatud katus, soojustatud vundament ja korrastatud elektrisüsteem. 2024 aasta kevadel võeti ette veepüstakute vahetus. Edasine plaan on tekitada majaelanikele parkimiskohad maja kõrvaj ja taga.

ÜMBRUSKOND:

Korter asub Rakke mõistes heas kohas, kuna kohalik rongijaam (ühendus Tallinna, Tapa, Tartu ja Jõgevaga) on ca 200 meetri kaugusel. Grossi Toidukaubad ja Meie pood ca 200-250 meetri kaugusel ja Rakke kool on ca 600 meetri kaugusel, mis tähendab, et enamus eluks vajalik ja oluline on vaid pisikese jalutuskäigu kaugusel.
Rongiga sõidab Tartusse ca 1 tund ja 10 minutit ja Tallinasse ca 1 tund ja 40 minutit. Rakkes elab 01.01.2023 seisuga 883 elanikku. Alevikus on tugev kogukond, kes hoolib omadest ja hoiab vajaliku info liikumises ja korraldab üritusi.

Kui soovid rohkem infot või soovid korteriga tutvuma tuvuma tulla, siis võta kindlasti minuga ühendust. Kontaktid leiad kuulutuse juurest!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715