-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Kesk tn 3
Eesti, Lääne-Viru maakond

Lisainfo

Kaabel tv, profiilplekk, boiler, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Korter on puhas ja korras, paigaldatud on pakettaknad. Põrandatel on peamiselt laminaat, köögis ja esikus PVC. Seinad on tapeeditud, laed puitlaudisega viimistletud.
Elutuba on läbikäidav.
Dušinurk on paigaldatud kööki, soe vesi elektriboileriga.
Korteri aknad avanevad hoovi poole ja ühe toa aken elamu küljele.
Korteril on kasutada keldriruum ja õues kuuriruum.
Korterelamule on paigaldatud plekk-katus ja metalluksed. Trepikoda on remonditud.
Helista ja lähme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.