-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jäneda küla, Jäneda Õppe-ja Nõuandekeskuse
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Profiilplekk, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa suur, kahel kõrvutiasetseval katastriüksusel asetsev laudakompleks. Tegemist on kunagise lüpsilehmalaudaga, mis on ümberkohandatud hobusetalliks. Katastriüksusel suurusega 15 534 m2 nimega Kangrulauda asub hobusetalli osa kasuliku pinnaga 3 056,6 m2 koos mitmesuguste abiruumidega nagu olmeblokk, söödaettevalmistus-, sõnnikumajandus-jms. -ruumid. Ühendatud asula vee- ja kanalisatsiooniga. Kõrval, eraldi ehitisena on vabaõhu maneez suurusega 2 100 m2, mille ehitustööd on lõpetamata. Teisel katastriüksusel suurusega 5 248 m2 nimega Kangruhoidla asub söödahoidla kasuliku pinnaga1 176,5 m2 koos teraviljakuivatiga. Kogu kompleksi energiavajaduse tagab oma alajaam võimsusega 64A.
Kompleks on kasutuses tähtajalise üürilepingu alusel kuni 31 dets. 2025.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler