-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tammiku tn 2a
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Keldrikorrus, panipaik, toad eraldi, kinnine hoov, kaev, köögimööbel, mööbli võimalus, uus elektrijuhtmestik, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, sundventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Müüa Rakvere vanalinna serval maja mis on ehitatud 1909.a, renoveeriti aastal 2015. Hoone on muinsuskaitse all ja renoveerimisel on arvestatud muinsuskaitse piiranguid ja nõudeid.

Elamu esimesel korrusel on esik, väike koridor, köök, söögituba, vannituba, tualettruum, elutuba, magamistuba, panipaik. (vt lisatud plaan)

Katusealune on välja ehitatud tubadeks – seal asub 3 magamistuba ja väike trepihall.

Köök: eritellimusel mööbel köögisaarega, elektripliit ja küpsetusahi, nõudepesumasin, külmik, mikrolaineahi.
Vannituba: mullivann, kraanikauss, elektriboiler (200l); põrand ja seinad plaaditud, reguleeritav põrandaküte.

Mööbli võimalus!

Majas on kombineeritud küte – puupliit, õhksoojuspump, põrandaküte (esik, vannituba, wc).
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalne, kuid krundil asub ka töökorras puurkaev.

Maja ülalpidamiskulud u 200€ kuus sh elekter, vesi, prügivedu. v.a internet, teleteenused.
Küttepuude kulu aastas u 12-15 ruumi.

Kõrvalhoone puude hoiustamiseks on juurde ehitatud 2015.a.

Krunt on piiratud aiaga, hoov laskub allapoole orgu, hoovis asub ka laste mänguväljak (maasse betoneeritud) ja batuut, mis tuleb ostuga kaasa. Kõrvalhoone ees ja kõrval on terrass ning grillimiskoht ja istumisala.

Parkimine: sisehoovis (naabriga kahepeale 2 parkimiskohta), üle tee tänaval Rakvere linna poolt rajatud parklas tasuta (4 parkimiskohta) – hooldab Rakvere linn. Pikal tänaval vastavalt tähistatud kohtades tasuta 2h – kasutades parkimiskella.

Võimalik välja ehitada 0-korrus (saun, kaminatuba vms). Vt ka lisatud maja plaan.

NB! Hetkel on käsil maja dokumentatsiooni korrastamine, et uuel omanikul oleks kõik paberid juba korras!
Dokumentatsiooni korrastamine on lõpu faasis!

Tule vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler