-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Mõisavälja tn 6
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, kaabel tv, rullmaterjal, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa piiratud koguses (vaid 11 korterit!) uusi kortereid Mõisaväljal Rakvere linnas.

Hinnas panipaik ja parkimiskoht.

Korter nr 53: korteri pind 48,9 m2, lisaks rõdu, panipaik ja parkimiskoht.

Tegemist on korterelamu uue 3-korruselise juurdeehitusega, mis valmis 2023.aastal (kasutusluba väljastatud). Tegemist on välja kujunenud uusarenduse piirkonnaga Lääne-Viru maakonna keskuses Rakvere linnas, mis on kesklinnast veidi eemal ning vaiksem ja rohelisem.

Valikus on kahe- ja kolmetoalised korterid, mis paiknevad kõigil kolmel korrusel. Vajadusel, kes soovib suuremat elamist, võib ehitustehnilised kokku ehitada mitu korterit (nt kaks kahetoalist või kahe- ja kolmetoalist), saavutades sellega 4- või 5-toaline korter. Kiirematel suurem valik!
2-toalised korterid on suuruses 44,1 – 48,9 m2. 3-toalised korterid on suuruses 65,3 m2. Kõik korterid on rõduga. 2-toalised korterid on planeeringuga nii elamu ühele poole kui ka läbi hoone. 3-toalised korterid paiknevad läbi hoone.

Korteri valmidus:
põrandad: kvaliteetne laminaat, põrandaplaadid san.ruumides;
seinad: krohvitud, värvitud, san.ruumides seinaplaadid;
laed: värvkate, san.ruumides ripplaed;
sanitaartehnika: paigaldatakse kvaliteetsete markide WC-potid, segistid, dušid, valamud +valamukapp;
avatäited: plastraamil pakettaknad, tuletõkke välisuksed, kaasaegsed siseuksed.

Ehitusgarantii!
Parkimine maja hoovis.

Piirkond on hea infrastruktuuriga – lähim toidupood on u 0,3 km kaugusel, Põhjakeskus u 1,2 km kaugusel, koolid ja lasteaiad jäävad u 1 km raadiusesse.

Hinnad sisaldavad käibemaksu!

Küsi lisa maaklerilt!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)