-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Haljala alevik, Rakvere mnt 1a
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479

Lisainfo

Mööbel, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügis mõtteline osa kinnistust asukohaga Haljala alevik, Schönbergi tn. 6 ( Rakvere mnt. 1A).
Kinnistu suurus on 13 907m2 ja maa sihtotstarve on 90% tootmismaa ja 10% ärimaa. Müügis on büroohoonest teisel korrusel asuvad (seatud notariaalne kasutuskord) ruumid. Ruumid paiknevad endise ehituskaupluse peal.
Kokku on müüdavat pinda 153,5m2, mis koosneb 6-st kabinetist ja suurest projekteerimissaalist pinnaga 75m2.
Ruumid asuvad Haljala alevikus, lasteaia vastas. parkimine on maja ees.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479