-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne maakond, Vormsi vald, Sviby küla, Rukki
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Kui unistad maakodust väiksel saarel, siis on sul hea võimalus soetada endale maatükk mõnusal Vormsi saarel.

Valgusküllane kinnistu asub Sviby küla ääres, Sviby sadamast kahe minutilise autosõidu kaugusel. Viimased kümme aastat on antud kinnistut hoitud korras ning kord aastas niidetud.
Rukki kinnistu asub täpselt Sviby sadama asfalteeritud tee ääres, tänu millele on kinnistule lihtne pääseda. Teede seisukord on kogu saarel hea. Kinnistul, teeääres, asuvad ka elektriliini postid, hetkel antud kinnistul kommunikatsioone välja ei ole ehitatud.

Rukki 1,5ha suurune kinnistu piirneb põhjapoolt naaberkinnistuga, läänest metsaga, idast teega ning lõunapoolt päikeseküllase heinamaaga.
Ümbruses kaunis loodus ja alati toredad naabrid.
U 300 m kaugusel asub Sviby bussipeatus.

Kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused üksikelamu ja abihoonete ehitamiseks.
Projekteerimistingimused on võimalik edastada meilile.

Arhitektuur-planeerimise nõuded:
– Lähtuda Vormsi valla üldplaneeringust.
– Maksimaalne korruselisus 1,5. Üksikelamu (viilkatus, kaldenurk 35-45 kraadi, kõrgus kuni 8,5m), abihooned (viilkatus, kaldenurk 35-45 kraadi, kõrgus kuni 7,5m)
– Projekteeritava hoone arhitektuurne stiil peab sobima Sviby küla üldise arhitektuurse stiiliga.
– Tehis viimistlusmaterjalide (plastik) kasutamine hoone välisviimistluses ei ole lubatud. Välisviimistluses kasutada looduslikke värvitoone. Välisviimistluses: ümarpalk – keelatud, tahutud palk – lubatud.
– Planeerida hoonete asetuse krundile ilmakaarte suhtes selliselt, et hoonete katusele saaks vajadusel ja võimalusel paigaldada päikesepaneelid. Planeerida hooned minimaalselt 4m kaugusele krundipiirist. Ehitades krundipiirile lähemale kui 4m on asukoht vaja kooskõlastada naaberkrundi omanikuga.

VORMSI SAAREST

Vormsi saarel on hea praamiühendus mandriga, ka kõige tormisemate ilmadega praam sõidab. Praamisõit kestab 45 minutit.

Kõigest 3,5 kilomeetri kaugusel Sviby külast asub saare keskus, Hullo küla. Hullos on olemas pood, söögikoht, vallamaja, põhikool ja lasteaed, postkontor ja rahvamaja, tankla ning med-punkt.

Vormsi saarel on puhas loodus, seene- ja marjarikkad metsad ja rahulikud rannad.
Vormsi saart ümbritseb miljööväärtuslik ja turvaline keskkond ning elatakse looduslähedaselt. Kui oled linnakärast väsinud, saad siia puhkama tulla – püüa kala, naudi kohalikku kultuurielu, kuula linnulaulu või metsakohinat.
Lisainformatsiooni saare kohta leiab vormsi.ee lehelt

OLEME AVATUD PAKKUMISTELE!

Kui tunned, et see kinnistu võiks sulle sobida, helista vaatame selle koos üle!

————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler