-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Lääne maakond, Vormsi vald, Suuremõisa küla, NA
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa maatulundusmaa Vormsi saarel.
Kinnistu suurus: 50953 m2
Kaunis kinnistu asub Vormsi saare keskosas, Prästvike järve põhja kaldal ja on kaetud kõrgharljastusega.
Kinnistut läbib 1,7km pikkune matkarada (osaliselt kaetud laudteega), mis viib kinnistul asuva vaatlustorni juurde.

Kitsendused:
Maaüksus asub tervikuna Vormsi maastikukaitsealal ja kaitseala piiranguvööndis.
Kinnistu paikneb avaliku veekogu kaldal, ranna või kalda veekaitsevööndis, ranna või kalda ehituskeeluvööndis, ranna või kalda piiranguvööndis.
Samuti paiknevad kinnistul III kategooria kaitsealused liigid ja kivistised

Asukoht:
Vormsi on koht, kus kõik vajalik on käe-jala ulatuses. Hullo külakeskuses, kus asuvad pood, söögikoht, vallamaja, põhikool ja lasteaed, postkontor, rahvamaja, tankla ning meditsiinipunkt, asub 4 km kaugusel.

Vormsi saarel on puhas loodus, seene- ja marjarikkad metsad ja rahulikud rannad.
Vormsi saart ümbritseb miljööväärtuslik ja turvaline keskkond ning elatakse looduslähedaselt. Kui oled linnakärast väsinud, saad siia puhkama tulla – püüa kala, naudi kohalikku kultuurielu, kuula linnulaulu või metsakohinat.
Lisainformatsiooni saare kohta leiab vormsi.ee lehelt

Vormsi saarel on hea praamiühendus mandriga, ka kõige tormisemate ilmadega praam sõidab. Praamisõit kestab 45 vaid minutit.

Kui tunned, et see kinnistu võiks sulle sobida, helista vaatame selle koos üle!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler