-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Taebla alevik, Tööstuse tn 3
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, riidehoiuruum, soojustagastusega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse metallitöökojana.

Kinnistu pindala kokku 6101m².
Tootmishoone ehitualune pind 1767 m², suletud netopind 1768,4 m².
Hoone koosneb kahest osast- esimene osa ehitatud 1980 aastal, teine 1988 aastal. Tegemist on raudbetoonkonstruktsioonil hoonega, kõrgete uste ja lagedega. Hoone koosseisu kuulub kolm avarat ja kõrget tööruumi, kontoriruumid, riietus- ja pesuruum ning oma katlamaja.
Hoones olemas kaks telfrit.

Müügihinnas sisalduvad metallitöötlemiseks sobilikud seadmed: Pekoteki haavelduskamber 5m x 12 m; värviruum 12 m x 18 m koos Pekoteki soojustagastuse ventilatsiooniseadmega ja elektrostaatilise kõrgsurve värviseadmega; painutuspink Haco ERMS 30150; metallilõikegiljotiin Haco HSLX 3013; poolautomaatne lintsaag ja muud.

Elektriliitumine 3×400 A, tsentraalne vesi-kanalisatsioon, soojustagastusega ventilatsioon. Tsentraalküte, võimalus kasutada ka lokaalkütet (hoones oma katlamaja).
Kinnistul on videovalve.

Kinnistu logistiliselt hea asukohaga, väljakujunenud tootmishoonete piirkond. Kaugus Tallinnast ca 80 km ja Haapsalust ca 10 km.
Kinnistule hea juurdepääs.

Hea asukoht äriliseks tegevuseks!

Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke ühendust ning vastan meeleldi Teie küsimustele!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler