-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755

Lisainfo

Kirjeldus

Korter koosneb kahest suure aknaga toast, esikust ja pimedast ruumist, kuhu saab teha wc ja vannitoa. Avatud köögi saab paigaldada ühte tuppa. Planeering on hea, toad eraldi.

Tegemist on 33,5 m² suuruse mitteeluruumiga, mis asub esimesel korrusel ja tuleb ümber registreerida eluruumiks. Aknad jäävad maja taha. Hetkel ainult elektriküte. Vee- ja kanalisatsioonitorud on keldris lahti ühendatud. Uuesti ühendamine ei ole keeruline.
Korteril on eraldi elektriliitumine 3×25 A.

On moodustatud korteriühistu. Väga puhas trepikoda. Maja ees rikkalik haljastus, mis on pälvinud Eesti Vabariigi peaministri tänukirja Kaunile Eesti Kodule aastal 2001.

Sutlepa küas tegutseb Vabaajakeskus, mis avas oma uksed 2011. aastal. On olemas raamatukogu, moodne jõusaal ja saun, samuti kaasaegne loenguruum koos kõigi seminariks vajalike seadmetega 25-30-le inimesele. Kogu majas on tasuta wifi!

Sutlepa küla jääb Linnamäe keskusest 9,5 km kaugusele, kus asub kauplus, põhikool, lasteaed, spordisaal, noortekeskus, raamatukogu, turuplats ja on korraldatud aktiivne huvitegevus.
Kaugus Haapsalust 23 km ja Tallinna piirist 90 km.

Täpsemat infot saad Lääne-Nigula valla kohta siit:
https://www.laanenigula.ee/mida-pakub-vald-oma-elanikele-

See pakkumine on mõeldud just Sulle, kui otsid hea hinnaga väikest korterit, mida soovid oma maitse järgi renoveerida! Huvi korral võta julgesti ühendust tel. 517 8676 ja tule vaatama.