-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Sutlepa küla / Sutlep, Sutlepa keskus 3
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Köögimööbel, wc ja vannituba eraldi, boiler.

Kirjeldus

KORTER
Korter paikneb kahekorruselise maja esimesel korrusel, on läbi maja planeeringuga.1 tuba on läbikäidav, magamistoad eraldi.
WC ja duširuum on eraldi. Sooja vett saadakse boileriga.
Korteri kütteallikaks on õhksoojuspump, el.radiaatorid.
Korter on teinud läbi uuenduse – kõik aknad on vahetatud, uus elektrijuhtmestik ja torustik.
Korterisse jääks köögimööbel.
Korteri juurde kuulub ruumikas keldriboks.

MAJA
Elamus on kokku 12 korterit. On moodustatud korteriühistu.
Plaanis on maja renoveerimine.

KOMMUNAALKULUD
Keskmised kommunaalkulud on umbes 70 eurot kuus, millele lisandub elekter vastavalt tarbimisele.

ASUKOHT
Maja naabruses korterelamud, maja taga laste mänguväljak. Teed on heas seisukorras, bussipeatus läheduses. Külakogukond on aktiivne. Suurt lisaväärtust loob imekena Sutlepa Vabajajakeskus, kus on olemas kooskäimise koht, laste mängutuba, raamatukogu, jõusaal ning võimalus kasutada sauna. Saab ka üritusi korraldada.
Sutlepa tuulik on ehitatud 2003.aastal endise Noarootsi pukktuuliku jooniste põhjal. Tuuliku juures on parkla, istumiskoht, bussipeatus ja suur valla välikaart. Sutlepa on tore koht elamiseks ja ka suvitamiseks! Hinnatud Roosta liivarand jääb vaid 15 km kaugusele.
Sutlepa küla asub Linnamäe keskusest 10 km kaugusel, kus on kauplus, põhikool, lasteaed, spordisaal, noortekeskus, kohvik, raamatukogu, turuplats, kultuurisaal ja bensiinijaam.
Kaugus Haapsalust 23 km ja Tallinna piirist 90 km.

See pakkumine on mõeldud just Sulle, kui otsid korterit väiksemas majas esimesel korrusel, eemal linnamürast. Huvi korral võta julgesti ühendust ja tule vaatama!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler