-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kudani küla / Gutanäs, Mõisa-Mihkli
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüdav hoonestamata maatulundusmaa asub Lääne-Nigula vallas, Noarootsi osavallas, Kudani külas.

KINNISTU
Kinnistu pindala kokku on 8,73 ha, millest 6.73 ha on looduslik rohumaa, 1.40 metsamaad ja muud maad: 0.60 ha.
Maaüksus asub terves ulatuses HARA maaparandussüsteemi alal. Põllumaa osa asub väärtuslikul põllumaal, kuhu üldjuhul ehitada ei tohi. Ehitusõiguse võib saada (Põllumajandus- ja Toiduametiga kooskõlastades) vaid Vööla tee ääres asuvale metsaalale.
Juurdepääs kruusateelt. Asukoht privaatne.
Kinnistut läbib elektriõhuliin.

Hea ja rahulik elamiskoht jahi- ja kalameestele või loodusarmastajatele!

KOMMUNIKATSIOONID
Kommunikatsioonid puuduvad.
Lubatud on rajada puurkaev. Kanalisatsioonilahendusena lubatud kinnine reoveemahuti või biopuhasti ning imbväljak.
Üksikliitumine eramajale kinnistu läänepoolses otsas eelhinnanguliselt ampritasu alusel.

HOONESTUSREEGLID:
Lubatud rajada ( eelnevalt Põllumajandus- ja Toiduametiga kooskõlastades) 1 põhihoone ja kuni 3 abihoonet. Viilkatused ja katusekalle 30-45 kraadi.

KAUGUSED:
Haapsalu 35 km, Tallinn 109 km, lähim keskus Pürksi- 8 km, kus on olemas kauplus, postkontor, kool, kultuurimaja, arstipunkt, raamatukogu, jne.
Noarootsi on hinnatud puhkepaik inimesele, kes hindab looduslähedust, privaatsust ja merd. Lähedusse jääb Vööla meri, Silma looduskaitseala ning Väinamere linnu- ja loodusala.
Loe Noarootsi kohta täpsemalt: https://www.laanenigula.ee/noarootsi-osavald

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler