-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kudani küla / Gutanäs, Mõisa-Meriti
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_OTHER.

Kirjeldus

Müüa hoonestamata maatulundusmaa Lääne-Nigula vallas, Noarootsi osavallas, Kudani külas.

MÕISA-MERITI (kat. 52001:004:0357)
Kinnistu, mis külgneb ühest otsast Vööla merega asub privaatses Kudani külas ja on suurusega 13,6ha.
Kõlvikud:
Looduslik rohumaa – 4961m2
Metsamaa – 84064m2
Muu maa- 47224m2

Kinnistule on võimalus ehitada väljapoole ehituskeeluvööndi ala. Üldplaneeringuga ei ole kehtestatud piiranguid hoonete arvule. Detailplaneeringu koostamise kohustus puudub.
Juurdepääs kruusateelt, kinnistut läbib elektriõhuliin.

KOMMUNIKATSIOONID:
Kommunikatsioonid puuduvad. Lubatud on rajada puurkaev. Kanalisatsiooni rajamisel tuleb arvestada, et tegemist on nõrgalt kaitstud põhjavee alaga. Lubatud on kas kinnine mahuti või bioloogiliselt puhastatud heitvee immutamine.

ASUKOHT
Müügis olev kinnistu asub privaatses ning rahulikus keskkonnas, sobides ideaalselt neile, kes hindavad vaikust ja looduse lähedust. See on suurepärane elamiskoht nii jahi- ja kalapüügihuvilistele kui ka loodusearmastajatele.
Mõisa-Meriti lähim keskus on pürksi (8 km kaugusel), kus on olemas kauplus, lasteaed-põhikool ja gümnaasium, postkontor, kultuurimaja, arstipunkt, raamatukogu, jne. Lähedusse jääb Vööla meri, Silma looduskaitseala ning Väinamere linnu- ja loodusala.
Noarootsi on hinnatud puhkepaik inimesele, kes hindab looduslähedust, privaatsust ja merd.
Haapsalu linn asub 35km kaugusel ja Tallinn jääb 109km kaugusele.

Kui soovite leida endale kohta looduse rüpes, siis võta minuga ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904