-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/699
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Koluvere küla, Tootmishoone
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, eterniit.

Kirjeldus

Müüa hoonestatud kinnistu 1268 m², sihtotstarve tootmismaa.

Hoone vajab renoveerimist. Kandekonstruktsioon on tellis, betoon. Katusekattematerjaliks on eterniit.
Tegemist on 2-korruselise hoonega, alumisel korrusel tööruumid, teisel korrusel kontoriruumid.
Hoone üldpind on 155 m² ( suletud netopind).
Ehitusalane pind 109 m².
Soojusvarustuseks on kohtküte- ahiküte. Esimesel korrusel olev ahi on kasutuskõlbmatu, teise korruse ahju on võimalik kasutada.
Veevarustus on kinnistul asuvast puurkaevust. Kanalisatsioonisüsteem on amortiseerunud. Vee- ja kanalisatsioonitorud vajavad väljavahetamist.
Elekter: 25A, 3 faasi.

Juurdepääs kinnistule on avalikus kasutuses olevalt teelt. Parkimine kinnistul.

Hoones olevad esemed viiakse müügilepingu sõlmimise ajaks minema.

Hoone kõrval asub puitkonstruktsioonil katusealune, esemete hoiustamiseks.

Läbi projekteerimistingimuste võimalik taotleda hoone kasutamisotstarvet muuta.

Hoone asub vaid mõnesaja meetri kaugusel aktiivselt kasutatavast Risti-Virtsu maanteest. Mõne kilomeetri raadiuses olemas kauplus, lasteaed, kool, hooldekodu.
Haapsalusse 46 km, Tallinna 78 km ja Pärnusse 74 km.

Huvi korral võta kindlasti ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

KÕIK, MIDA SA VAJAD ON PINDI KINNISVARA. OLEME SINU JAOKS OLEMAS KÕIKJAL ÜLE EESTI.

PANGA SOODUSTUSED Pindi Kinnisvara teeb koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad erinevad soodustused. Kiire ja soodne lahendus!

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima kinnisvarabüroona Eestis oleme esindatud 18 linnas. Kogemus, kvaliteet ja personaalsus on selgelt meie alustalad.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid. Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks.

HINDAMINE Kinnisvara hindamisega tegeleb meil iga päev üle 30 kutselise hindaja üle Eesti. Meie ridades on nii elukondlikku vara hindajad kui ka kogenud äripindade hindajad. Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused!

HALDAMINE Kinnisvara haldamine tasub usaldada professionaalidele. Pindi Kinnisvarahaldus pakub täislahendust. Meie haldusmeeskonna pädevuses on lisaks kinnisvara haldamisele ka: raamatupidamine, sh üüriarvestus; tehnosüsteemide hooldus; heakorratööd kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamine; energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamine ja eripuhastusteenused.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Targalt toimimiseks ei pea Sa olema jurist ja seadustes iseseisvalt orienteeruma. Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes lahkesti abiks.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: http://www.pindi.ee või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler