-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755

Lisainfo

Kirjeldus

UUS HIND! Vana hind 37 000 €.
Müüa Haapsalu kesklinnas, hinnatud piirkonnas 3-toaline korter. Korter paikneb neljakordse maja teisel korrusel, jääb maja keskele. Läbi maja planeeringuga, elutuba, kaks eraldi magamistuba, köök, avar esik, wc ja duširuum. Esikusse on sisseehitatud seinakapp.
Korter vajab remonti – Elutoa põrandal kilpparkett, ühes magamistoas ja esikus laminaatparkett, teises magamistoas värvitud saepuruplaat ning köögis linoleum. Seinad kaetud kas tapeedi, puidu või tapeediga. Laed värvitud, v.a. esiku laes on viimistluspaneel. WC seinad ja laed värvitud, põrandal ehitusaegne kiviplaat. Duširuumis on tehtud alles paar aastat tagasi korralik remont – plaaditud seinad ja põrand, ripplagi, uus san.tehnika.
Korteril on topelt välisuks – sisemine on ehitusaegne, välimine uus metallist uks. Elu- ja ühel magamistoal ning köögis on uued kahekordsed plastpakettaknad. Ühes magamistoas ja köögis on el.juhtmestik vahetama, teistes ruumides on vahetatud.
Korterile on väljastatud luba köögi ja elutoa vaheseina mahavõtmiseks.

Soe vesi linna trassist, keskküte. Korteri kommunaalkulud on suvel olnud 150€ juures ja talvekuudel 200€. Kommunaalkulud on kõrged, sest kogutakse remondifondi (kõnealuse korteri remondifondi makse on 51,92 €) maja rekonstrueerimiseks (uus fassaad, kõik aknad, küttesüsteem, torustik jne)
Korteri kasutada on keldriboks.
Korter on vaba, võib kohe sisse kolida!

Majas loodud korteriühistu. Trepikodadel plastpakettaknad, uued metallist välisuksed. Hoonele on väljastatud energiamärgis kaalutud energiakasutuse klassiga “E”.

Asukoht väga hea – väikese jalutuskäigu kaugusel loss ja vanalinn idülliliste kohvikute ja väikeste poodidega, kesklinna kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad.

Kui otsite endale mugavat ja väga hea asukohaga elamist Haapsalu kesklinnas, siis see korter võib olla ideaalne kodu Teie perele!
Helista kindlasti, kui soovid lisainformatsiooni või tahad vaatama tulla!